Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_s3ebfu03kfqibn87lvbetidb41, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php:24) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24
KIBRIS MİLLİ DAVADIR Yalovadan Haberler - Yalova Haber
Advert
KIBRIS MİLLİ DAVADIR
Latif AKÇA

KIBRIS MİLLİ DAVADIR

Bu içerik 3270 kez okundu.

Kıbrıs Türk halkı yapılan müzakereleri yakında izlemekte ve geleceğini tehlikeye atacak hiçbir anlaşma metnine izin vermeyecektir. Kimse meydanı boş zannetmesin.

Kıbrıs Türkü topraklarına tarihin her döneminde sıkı sıkıya sarılşmış ve asla teslim olmamıştır.Kırmızı çizgilerimiz kesindir ve milim geri adım atmayacağız.

Herkes şunu çok iyi bilsin ki, Kıbrıs milli davadır. TBMM ve KKTC meclislerinin "garantörlük aynen devam edecek bu olmazsa olmazdır" diye oy birliğiyle alınmış kararlar var."

İşte bu cümleyi gerek TC'yi gerekse KKTC'yi temsil eden kişilerin dikkate alması gerekmektedir. Türkiye'nin etkin ve fiili garantörlüğü pazarlık konusu olmaz olamaz.

Kıbrıs Türkü’nün ve Kıbrısı’n geleceği Türkiye Cumhuriyetinin de geleceğidir.

Biz Türküz! Hiçbir zaman Türklüğün onurunun çiğnenmesine, hiç birimiz tahammül edemeyiz. “Ya İstiklâl! Ya Ölüm!” parolası ile mücadele ederiz . Türk herşeye tahammül edebilir, fakat milliyet ve şerefine tecavüz edilmesine asla..!! Bu toprakları kanları ile vatan yapan şehitlerimize hesap veremeyiz.

Mücadelemizin hedefi halkımızın menfaatlerini müdafaa etmektir.

Bütün emelimiz memleketi sağlam karakterli Türk Gençliğine bırakmaktır.Kıbrıs Türkü hür ve bağımsız olarak yaşayacaktır. Beklediğimiz tek mükâfat ise vicdani bir huzurdur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM