Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_u2rudno13rdhkc2vfn9f5pqlc3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php:24) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24
Yalova’nın Gündemi Yalovadan Haberler - Yalova Haber
Advert
Yalova’nın Gündemi
ALİHAN PEHLİVAN

Yalova’nın Gündemi

Bu içerik 943 kez okundu.

Dışarıda olan Yalovalıların gündemi ile Yalova’da yaşayan Yalovalıların gündemi genelde bir değildir. Benim gibi Yalova’yı uzaktan takip edenler Yalova ile ilgili her şeye daha fazla kulak kabartırlar. Oysa Yalova’da yaşayanlar için Yalova haberleri o kadar çekici gelmeyebilir.

Geçenlerde İstanbul’da düzenlenen EMİT Fuarında yüzlerce firma yüzlerce stant vardı. Bir çok devletin yanında bir çok şehir ve belde de turizm potansiyelini arttırabilmek için yerini aldı. Stantları gezerken gözüm hem Yalova’yı aradı.

O kadar standın içinde bulmak epey zor bir işti. Salon ve stant bilgilerin olduğu rehberden Yalova’nın yerini bulup Yalova standını ziyaret ettim. Yalova İl Kültür Ve Turizm Müdürü Cemal Ulusoy, Yalova'ya gelen turist sayısını artırmak için sürekli çalışmalar yaptıklarını söyledi. Bu türden uluslar arası fuarların da önemini ayaküstü sohbetimizde konuştuk.

Çınarcık ve Armutlu Belediyeleri de Yalova standının içinde yer alırken Termal’in olmamasına şaşırdığımı da söylemek zorundayım. Zira Yalova’da en çok turisti ağırlayan belde hiç kuşkusuz Termal’dir. Böylesine etkinliklerde hem belediyenin hem otel işletmecilerinin olması zaruridir.  

Kısacası Yalova’nın gelişmesi, ekonomik ve refah seviyesinin artması aslında Yalovalıların da gündeminde olmalıdır ve ilimizin tanıtımı noktasında herkes üstüne düşen görevi layığı ile yapmalıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM