Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_umgk93dd0a8f1qrmdj9krom7m1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php:24) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24
(TOKFED) Federasyonun Başkanı Sn; İlhan Yılmaz Seçildi. Yalovadan Haberler - Yalova Haber
Advert

(TOKFED) Federasyonun Başkanı Sn; İlhan Yılmaz Seçildi.

Yalova araç Kiralamacılar Derneği (YOKKDER) Başkanı Murat Kalaycı FEDERASYON Olduklarını Basına Duyurdu

(TOKFED) Federasyonun Başkanı Sn; İlhan Yılmaz Seçildi.
Bu içerik 102 kez okundu.

Yalova araç Kiralamacılar Derneği (YOKKDER) Başkanı Murat Kalaycı FEDERASYON Olduklarını
Basına Duyurdu

Yalova araç kiralamacılar derneği (YOKKDER) başkanı Murat Kalaycı’nın katılımı ile Tüm oto kiralama Federasyonu (TOKFED) Antalya’da 11 ilde faaliyet gösteren araç kiralamacılar derneklerinin ve delegelerinin katılımıyla kurulduğunu basına duyurdu.

2019 yılından itibaren Tüm oto kiralama federasyonu (TOKFED) olarak faaliyet gösteren oluşuma resmiyet kazandırmak adına faaliyete başlayan federasyonun kurucuları arasında Yalova araç kiralamacılar derneği (YOKKDER) Başkanı Murat Kalaycı’da yerini aldı.

Tüm oto kiralama Federasyonun (TOKFED) haziran ayına kadar yapılması zorunlu 1. olağan genel kuruluna kadar kurucu başkanlıkta İlhan Yılmaz görevlendirilmişti.

Federasyonun genel merkezinden yapılan açıklamada Antalya’da gerçekleşen 1. Olağan genel kurulunda (TOKFED) başkanı Sn; İlhan Yılmaz seçildi. federasyonun kurulma amacı tüm oto kiralama sektörünü tanıtmaya güven altına almaya devlet nezdinde resmiyet kazandırma adına tüm oto kiralama Federasyonunun (TOKFED) kurulduğu vurgulanırken, şu ifadelere yer verildi:
“Tüm oto kiralama federasyonu (TOKFED) olarak 2018 yılından itibaren illerde bulunan derneklerimizle birlik çatısı altında faaliyet gösteriyorduk, organizasyonlarımızı gönüllülük esasına göre gerçekleştiriyorduk. Bu yapıyı devlet nezdinde de resmiyete dökerek mesleki örgütleri olarak kurduğumuz araç kiralamacılar dernekleri olarak sivil toplum kuruluşları adına sağlanan imkanlardan ve araç kiralama sektörünün güven altına alınması amaçı ile federasyonumuzu kurduk. dedi.”

Tüm oto kiralama federasyonu (TOKFED) 11 ilde bulunan derneklerimizin ve üyelerimizin faaliyetlerini artırmak ve araç kiralama sektörünün gelişimine katkı sunmak güven altına alma amacındayız. Hiçbir derneğimiz federasyona alternatif olarak kurulan bir yapılanma değiliz.

Buna dayanarak değer illerde bulunan araç kiralama firmalarının dernekleşmelerini demenli ediyoruz. bu alanda araç kiralama firmaları ile ortak çalışma yapmaya hazırız.” Federasyonumuzla irtibata geçe bilirler İfadeleri yer aldı,

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM