Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_rsjh9v8prao5tlacjqkha2ogo3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php:24) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24
BEKÂ SORUNU Yalovadan Haberler - Yalova Haber
Advert

BEKÂ SORUNU

Dünyada düzenli orduyu ilk kez kurarak onbaşı, yüzbaşı, binbaşı terimlerini askeri literatüre kazandıran, binlerce yıldan beri süre gelen, dosta güven düşmana korku veren Ordumuz

BEKÂ SORUNU
Bu içerik 141 kez okundu.

Dünyada düzenli orduyu ilk kez kurarak onbaşı, yüzbaşı, binbaşı terimlerini askeri literatüre kazandıran, binlerce yıldan beri süre gelen, dosta güven düşmana korku veren Ordumuz Türk Silahlı Kuvvetleri, AKP’nin yol vermesi sonucu Fethullahçı Terör Örgütü ile darbe almış, bugün ise bu yeterli görülmemiş ki yine AKP’nin yeni askerlik yasası ile ordumuzu güçsüz bırakmaya yönelik çok tehlikeli bir adım atılmıştır!

BOP TIKIR TIKIR İŞLİYOR!

Önce Ergenekon ve Balyoz kumpasları ile Millî Savunmamızın en mahremi kozmik odalarına girildi, ordumuzun belkemiği tecrübeli vatansever subayları tavsiye edildi. Daha sonra 15 Temmuz bahanesi ile köklü askeri eğitimin temeli Askeri Liseler kapatıldı.

Şimdi ordumuzun bütün savaş kabiliyeti tasfiye edilmek üzere. AKP’nin Yunanistan’a bıraktığı 18 adaya 5500 Yunan askeri yerleştirilmiş ve namluları bize dönük olan ağır silahlar konuşlandırılmıştır !

Ortadoğu da ülkemize karşı savaş çanları çalmaya başlamıştır. Dört bir yanımız düşman ile çevrili iken, AKP’nin yeni askerlik yasası, gerçek “Bekâ” sorununun AKP hükümeti olduğunu gözler önüne sermektedir!

AKP bu düzenlemeden DERHÂL vazgeçmelidir!!!

Bir ordunun savaş gücü, silah altında bulunan ve yedek askeri gücünün almış olduğu askeri eğitim kabiliyeti ile ölçülür.

-Bu kanun yasalaşırsa, yüzbinlerce askerimiz erkenden terhis olacak ve çok büyük bir savunma zafiyetine yol açacaktır!

-Yeni yasa ile silah altına alınan er ve erbaşlar, olası bir savaşta silah kullanma kabiliyetinden dahi çok uzak olacaktır.

-Ülkemizi çevreleyen diğer ülkeler ve denizler kaynarken, Sevr antlaşmasının madderinden biri olan PARALI ORDU’ya geçmenin sırası ŞİMDİ midir?

Yapılan bu değişikliği, Parti olarak şiddetle kınıyor ve reddediyoruz!!!

ÖTÜKEN BİRLİĞİ PARTİSİ

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM