Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_qtuunndk3mqesb7b5ube3074i7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php:24) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24
VALİ EROL'UN ANNELER GÜNÜ MESAJI Yalovadan Haberler - Yalova Haber
Advert

VALİ EROL'UN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Yalova valisi Muammer Erol anneler günü dolayısıyla mesaj yayınladı yayınladığı mesajda; Anne, sınırsız sevginin, engin hoşgörünün, bağlılığın fedakârlığın, şefkatin, merhametin, karşılık beklemeden vermenin ve en masum duyguların sembolüdür. Sevgilerin en güzeliyle hayatımıza anlam kazandıran annelerimiz, ilk öğretmenimiz ve hayat boyu yol göstericimizdir.

VALİ EROL'UN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Bu içerik 178 kez okundu.

Toplumumuzun temelini oluşturan aileyi bir arada tutan ve aile hayatının birleştirici unsuru annelerimiz, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın milli ve manevi değerlerle yetişmesinin de temel kaynağıdır. Annelerimiz, çocuklarının başarısı, mutluluğu ve geleceği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmazlar. İlk sözcüklerimizi, güzel ahlakı, saygıyı, sevgiyi, hoşgörüyü, fedakârlığı, şefkat ve merhameti annelerimizden öğreniriz.

Sevgili Peygamberimizin “Cennet Annelerin Ayakları Altındadır” Hadis-i Şerif’inde annelerimizin ne kadar büyük bir mertebede oldukları gösterilmiş, vaktinde kılınan namazdan sonra en faziletli amelin anneye iyilik etmek olduğunu, Allah'ın rızasını kazanmanın, cennete ulaşma yolunun anneye hizmetten ve anneye karşı saygı ve sevgide asla kusur edilmemesi gerektiği de açıkça belirtilmiştir.

Dünyanın en güç görevlerinden birini üstlenmiş olan Annelerimiz ömür boyu sevgiye, saygıya, hizmete ve hürmete layık en yüce varlıklardır. Bütün yaşamını çocuklarına adanmışlıkla geçen annelerimizin her zaman yanında olmak, yüzlerini güldürmek, gurur duyacakları evlatlar olmak, onlara verilebilecek en kıymetli armağandır. Bugün büyük milletler ve sağlıklı ilişkilere sahip toplumların inşasında, bizi birbirimize kenetleyen değerlerin yaşatılmasında ve kültürümüzün, geleneklerimizin devam ettirilmesinin arkasında her zaman güçlü bir annelik vardır.

Anneler günü vesilesiyle, ülkemizin varlığı ve birliği için canlarını seve seve feda eden Aziz Şehitlerimizin emaneti annelerimiz başta olmak üzere hayatlarını ailelerine adayan ve yüreği annelik hisleriyle dolu olan saygıların en büyüğünü hak eden tüm kadınların Anneler Gününü kutluyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM