Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_43do0sdaeio4l7m392c7t91m77, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php:24) in /home/yalovadanhaberle/public_html/index.php on line 24
Atatürk Mahallesi’ne Kadın Eli Değecek Yalovadan Haberler - Yalova Haber
Advert

Atatürk Mahallesi’ne Kadın Eli Değecek

Atatürk Mahallesi’nde yıllardır ikamet eden Fatma Nurcan Günal Mahalle Muhtar adayı oldu..

Atatürk Mahallesi’ne Kadın Eli Değecek
Bu içerik 248 kez okundu.

Atatürk Mahallesi’nde yıllardır ikamet eden Fatma Nurcan Günal Mahalle Muhtar adayı oldu..
Gazete Sincan’a açıklamada bulunan; Fatma Nurcan Günal kimdir?
1974 Ankara/Sincan doğumluyum ve Sincan’ın yerlisiyim. 18 yıldır ticaretin içerisindeyim esnafım, Lise mezunuyum, evli 3 çocuk Annesiyim. Eşim Memiş Günal, Nallıhan’lı olup Hacettepe Üniversitesinde memur olarak çalışmaktadır. 25 yıldır Atatürk Mahallesinde ikamet ediyor. Mahallemizin sorun ve problemlerini çok yakından biliyorum. Bu yüzden Mahalleme Muhtar adayı oldum.
Günal, 25 yıldır Atatürk Mahallesi’nde ikamet ettiğini dile getirerek. Mahalleme hizmet etmek için aday oldum dedi. Günal sözlerine şu şekilde devam etti.
“Atatürk Mahallesinde aza adaylarımız ile birlikte cadde,cadde, sokak,sokak çalışma başlattık. Ev toplantılarına katılıyor, esnaf ve STK ziyaretleri yapıyoruz her gittiğimiz yerde çok iyi karşılanıyoruz. Mahalle sakinlerimizin,seçmenimizin sorunlarını dinliyor, hep birlikte mahallemiz için neler yapacağımızı istişare ediyoruz. Aza adayı arkadaşlarımın düzenlediği ev toplantılarında katılarak seçmenlerimiz ile ortak düşüncemiz mahallemize anne, kardeş şevkati ile kadın eli değmesi gerektiğini ifade eden Günal, “Ev toplantılarında ve esnaf ziyaretlerinde gördüğümüz destek bizi mutlu ediyor.
MAHALLEMİZİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Mahalle sakinlerimizden, Kadınların, çalışmalarını ‘daha titiz ve daha detaylı’ yaptığı yönünde görüşler aldık. Bizim amacımız Atatürk Mahallesi’ni hep birlikte yönetmek olacak. Kadınımız,erkeğimiz,gençlerimizle, hep birlikte mahallemizi iyi yerlere getireceğiz” dedi.
Günal; “ Atatürk mahallesinin, Sincan’ın merkezinde olmasından dolayı seçmenimizin cadde ve sokaklarda hız kesici kasis ve otopark isteklerini duyduk. Ayrıca, muhtardan ‘güler yüz’ görmek istediklerini dile getirdiler. Bizler de bu talepleri sağlamaya sağlayacağız. Tüm mahallemize eşit hizmet vermek istiyoruz. Mahallemize en iyi hizmeti getirmek için ilgili kurumlar ile uyumlu çalışarak hak ettiğimiz hizmeti; Allahın izni ile alacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Fatma Nurcan Günal, sözlerine şu şekilde devam etti.”Yaşadığı çevreden sorumlu olan bir bayan olarak mahalleme faydalı olacağımı düşünüyorum. Ekibimle birlikte belediye ile işbirliği yaparak ihtiyaç sahiplerinin ve mahallemin ihtiyaçlarını gidermek istiyoruz. Çalışmalarımız ilerledikçe önümüzü daha iyi göreceğiz. ‘Ben’ değil ‘biz’ anlayışıyla hareket edeceğiz. Atatürk Mahallesi’ne kadın eli değdirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM