Advert

ESENYURT'TA HARÇ İNDİRİMİ DEVAM EDİYOR

Esenyurt Belediyesi tarafından 3 ay süreliğine başlatılıp 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla sonlanan ve Ocak ayında da sürdürülen imar, iskan ve ruhsat harcı indirimi, 11-28 Şubat tarihleri arasında yüzde 15 oranında yeniden uygulanacak.

ESENYURT'TA HARÇ İNDİRİMİ DEVAM EDİYOR
Bu içerik 87 kez okundu.

Esenyurt Belediyesi tarafından 3 ay süreliğine başlatılıp 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla sonlanan ve Ocak ayında da sürdürülen  imar, iskan ve ruhsat harcı indirimi, 11-28 Şubat tarihleri arasında yüzde 15 oranında yeniden uygulanacak.

Esenyurt Belediyesi Meclis Toplantısı’nın şubat ayı ikinci oturumu Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Mecliste gündeme alınan imar, iskan ve yeni işyeri ruhsat harçlarına yüzde 15 oranında indirim yapılması maddesi kabul edildi. Toplantıya başkanlık yapan Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, 3 ay süreyle yapılan yüzde 30’luk indirimin geçen yılın Aralık ayı sonu itibarıyla bittiğini hatırlatarak, “Vatandaşlarımızın memnuniyetini kazanan bu uygulama geçen ayki mecliste CHP grubuyla ortak aldığımız kararla 10-31 Ocak tarihleri arasında yüzde 20 oranında devam etmişti. Vatandaşlarımızın bu uygulamaya yoğun rağbet göstermeleri üzerine bu ayki meclis toplantısında da indirimi yüzde 15 olarak devam ettirme kararı alındı. 11-28 Şubat tarihleri arasında uygulanacak karar mecliste bulunan Ak Parti ve CHP’li üyelerin ortak kararıyla gündeme alındı ve oybirliğiyle kabul edildi” diye konuştu. Daha sonra yapılan oylamayla gündemdeki diğer maddeler de kabul edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM