Advert

Koç’un Yeni Yol Arkadaşı Olarak

Tükel kardeşler başarılarına aralıksız devam ediyor. Türk Pop Müziğine büyük katkılar sağlayan Tükel kardeşler son Simge Sağın ve Ayşegül Aldinç gibi Türk Pop Müziğine damga vuran isimlere menejerlik yaparak çeşitli organizasyonlar ile sayısız başarıya imza atmıştı.

Koç’un Yeni Yol Arkadaşı Olarak
Bu içerik 874 kez okundu.

 

Cihan Tükel ve Mert Tükel abi kardeş 6 yıl üst üste yılın en başarılı menajerleri olarak ödül almıştı. Cihan Tükel genç kızların sevgilisi Oğuzhan Koç ile menajerlik anlaşması sağladı. Oğuzhan Koç’un artık menajerlik faaliyetlerini yürütecek olan Cihan Tükel yeni konseptler ile organizasyonlar düzenlemek ve markalarını duyurmaya devam etmek istiyor.Mert Tükel önümüzdeki yıllarda başarılı sanatçıları Avrupa konserleri’ne çıkartmaya hazırlanıyor. Özellikle Avrupa ve Balkanlar konser düzenlemek isteyen Mert Tükel yeni isimler keşfetmeye hazırlanıyor. Dj .Burak yeter’in “tuesday” single ile dünyada tanınmasını sağlayan başarılı menajer şimdi türkiye’deki iddialı isimleri götürecek

Tükel Kardeşler ;” Sektör içerisinde yer aldığımız her organizasyonda edindiğimiz bilgi , birikim ve tecrübeler ile hareket ederek yaptığımız işin en iyisini yapmak için elimizden geleni yapmaya devam edicez” açıklaması yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM