Advert

ALTINOVA DEVLET HASTANESİN'DE STATÜ DEĞİŞİKLİĞİ

20 yatıklı olarak inşa edilen Altınova Devlet Hastanesi’nde statü değişikliğine gidildi. Hastane bir kademe üste çıkartılarak uzman doktor atandı.

ALTINOVA DEVLET HASTANESİN'DE STATÜ DEĞİŞİKLİĞİ
Bu içerik 1043 kez okundu.

Altınova Devlet Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Servisi hizmete girdi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, hastanenin tam donanımlı ve tam gün hizmet vermesi yönünde çalışmaların devam ettiğini söyledi.

UZMAN SAYISI ARTACAK”

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Aysun N. Beyazıt Altınova Devlet Hastanesi’ne atanarak, yeni görevine başladı. Altınova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Özlem Kalak, “Hastanemizde uzman sayısının artırılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. Yatak sayımızda da bir artış olacak. Böylece bölgemize daha kaliteli ve faydalı hizmet verebileceğiz” dedi.

İLK ZİYARET BAŞKANLARDAN

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Aysun N. Beyazıt Altınova Devlet Hastanesi’nde ilk kutlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer oldu. Uzm. Dr. Aysun N. Beyazıt’ı odasında ziyarete eden Başkan oral ve Zafer, kendisine çalışmalarında başarılar diledi.

HEDEF TAM DONANIMLI HASTANE”

 Yakın zamanda laboratuvar ve röntgen birimini hizmete sokulduğunu hatırlatan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Altınova İlçemize ve bölgemize hizmet vermekte olan hastanemizin kategori değişimini sayın bakanımıza iletmiştik. Bu çalışmalar neticesini vermeye başladı. İnşallah Sağlık Bakanımızın teveccühleriyle Altınova Devlet Hastanemizi tam donanımıyla tam gün hizmet veren devlet hastanesi statüsüne kazandırarak Altınovalı Hemşerilerimize ve bölge halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

TEŞEKKÜR

Altınova Devlet Hastanesi’nin faaliyete geçmesiyle ilçenin en önemli eksikliğinin giderildiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Hastanemizin ilçemize kazandırılmasında ve geliştirilmesinde büyük emekleri olan hükümetimize, Milletvekilimiz Fikri Demirel’e, AK Parti İl Başkanımız Yusuf Ziya Öztabak’a, İlçe Başkanımız Hasan Zafer’e ve parti teşkilatlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM