Advert

ORAL: HALKIMIZIN HİZMETKARIYIZ

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında ilçede çalmadık kapı bırakmayan AK Parti Altınova Teşkilatı, ülkenin geleceği için vatandaşlardan oy istiyor.

ORAL: HALKIMIZIN HİZMETKARIYIZ
Bu içerik 917 kez okundu.

Ev ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Oral, AK Parti iktidarının 16 yılda yaptığı hizmetleri anlatarak, “Halkımızın hizmetkârıyız. Göreve talibiz. Hep birlikte güçlü Türkiye’yi kuracağız” dedi.

EV EV GEZİLİYOR

 AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova SKM Başkanı Metin Tok, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özkan Tekin, İlçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri, 24 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Partililer son olarak, Cumhuriyet Mahallesi’nde ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

HİZMETE TALİBİZ”

Vatandaşların karşısına 16 yıllık karneyle çıktıklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “16 yıldır sizlere hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin AK Parti iktidarıyla geldiği nokta ortada. Artık hasat zamanıdır diyoruz. Önümüzdeki 5 yıllık sürede de yine ülkemize ve milletimize hizmete talibiz” dedi.

BİZ YAPIYORUZ, ONLAR YIKIYOR”

Vatandaşların kendilerini gittikleri her yerde bağırlarına bastığını dile getiren Başkan Oral, “Vatandaşlarımız bizi öyle samimi bir şekilde karşılıyor ki adeta bağrına basıyorlar. Bu şu anlama geliyor; AK Parti halkın beklediği, istediği ve sonuna kadar destek verdiği bir partidir. Bugün bu ülkede kesinlikle ama kesinlikle AK Parti’nin alternatifi yok. Malum kesim daha iyisini yapacağını vaat etmiyor. Aksine yıkacağını, satacağını vaat ediyor” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM