Advert

HERSEK SAHİLİ SEZONU AÇTI

2 kilometre uzunluğundaki Altınova Hersek Sahili’nde deniz sezonu Ramazan Bayramıyla birlikte açıldı. Vatandaşlar Hersek Sahilinde deniz ve kumun keyfini Çıkarıyor.

HERSEK SAHİLİ SEZONU AÇTI
Bu içerik 1126 kez okundu.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nden devralınan bölgede yapılan çalışmaları misafirlerine yerinde gösteren Başkan Oral, “Bu sahil, yaz aylarında bölgemizin en gözde mekânları arasında yer alacak” dedi.

ÇOK BEĞENDİLER

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Hersek Sahilinde gerçekleştirilen çalışmaları AK Parti Yalova İl yöneticilerine anlattı.

AK Parti Yalova İl SKM Başkanı Ali Rıza Alkış, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, AK Prti Altınova İlçe SKM Başkanı Metin Tok, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Yalova Milletvekili adayı Dr. Hasan Özçelik, Altınova Kent Konseyi Başkanı Ali Yurt, AK Parti il ve İlçe yöneticileri, AK Parti Altınova Gençlik Kolları Başkanı Özkan tekin, il genel ve belediye meclis üyeleri, Hersek Sahili’ni gezdi. Partililer, bölgeye kazandırılan sahili çok beğendiler.

ALTINOVA, DENİZİYLE BULUŞTU

Vatandaşlar Hersek Sahilinde deniz ve kumun keyfini yaşarken, Altınova Belediyesi Fen İşleri Amirliği tarafından bölgede 2 kilometrelik alanda çalışmalarına devam ediyor.

Halk plajı, kadınlar plajı ve özel plajın yer alan ilk etapta tüm altyapı çalışmaları tamamlandı. Bölgede elektrik, kanalizasyon ve su sıkıntısı ortadan kaldırıldı. Geniş yollar ile ulaşımın sağlandığı sahilde; büfeler, wc, duş ve soyunma kabinleri hazır hale getirildi. Hersek sahilinde vatandaşların can ve mal güvenliği için de özel güvenlik personelleri ile ilk etapta 2 cankurtaran görev yapacak. Öte yandan, sahilin Mavi Bayrak çalışmaları da devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
Öğrencilerden Huzurevine Ziyaret
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM
TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM